Darilo za 60.let

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

tema odprta - 23. jun 2005 12:01 | ogledi: 10.900 | odgovori: 13

Ali ima kdo idejo, kaj bi se lahko kupilo moškemu za 60. let? Ne pozanamo pa s čim se rad ukvarja.

modrijan

tanjatominec  

član od: 8.10.2001

sporočila: 149

23. jun 2005 13:33

v trgovinah z darili prodajajo razno razne izdelke z napisom 60 let (kozarci, steklenice, slike...). meni pa so bolj všeč praktična darila, a za to bi ga morali malo bolj poznati. Nekaj predlogov: usnjen pas, granitna plošča ali pladenj, el. ročno orodje (vrtalnik , brusilka...), gsm aparat, pohodne palice, brivnik, lesen gugalnik, veliko košaro kulinaričnih dobrot, srajca, majica dobre znamke, nogometna žoga, zanimiva stenska ura, ročna ura, kompas, aparat za peko kruha, album za slike, vstopnica za gledališče, "karta" za v Benetke, vrtnega palčka, ... odvisno od denarja, ki ste ga pripravljeni odšteti tanja tominec

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

23. jun 2005 18:04

Tanja z vrtnim palčkom si zadela v polno - kolegica sicer praznuje XY okroglo obletnico in bi bilo zo super. Kje ga pa dobim tega palčkota? Drugače pa nekako ne maram daril, čestitk z številkami........NIHČE in PRAV NIHČE noče imeti na kozarcu, prtičku................napisano dejstvo - se pravi številko 40, 50, 60....Vsaj jaz ne. Ne želim biti še toliko stara, ko pa bom, nočem zjutraj piti čaja iz skodelice z letnico. Sploh zjutraj........... Zato navijam za palčka - pravljic ni nikoli zadosti - samo verjet jim moraš!! Lumpica

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

24. jun 2005 9:35

abonma oz. kino vstopnice - jocker ali gledališki abonma, da si bo lahko šel ogledat filme po svoji izbiri, seveda v svoji izbrani družbi. Lahko zbirate, za koliko denarja jih napolnite. Tudi jaz ne priporočam kakih številkastih zadev in sploh vedno vedno navijam za praktična darila! Praholovcev se od 60tega gotovo nabere več kot dovolj in preveč! Veri

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

24. jun 2005 10:25

Jaz bi podarila kakšno masažo, morda vikend v kakšnem zdravilišču... take stvari. Ti kozarci in razne stvari, ki naj bi bile hecne, hitro končajo v prahu v kakšni omari. diling

tanjatominec  

član od: 8.10.2001

sporočila: 149

24. jun 2005 12:40

Vrtne palčke dobiš v vrtnih centrih Živex....... mogoče tudi Merkur, v Nekermanu so poceni tanja tominec

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

24. jun 2005 13:05

verjetno tudi v semenarni Kalia Veri

marja  

član od: 10.11.2005

sporočila: 229

17. jul 2006 17:38

Tudi jaz bi prosila za nekaj idej glede darila, za 60 let, vendar tu gre pa za žensko, mojo prijateljico.Ne bi ji kupovala stvari z oznako 60 ali kaj podobnega, tudi skled, kozarcev, posode ...ne.Pri teh letih ima te "navlake" že sigurno dovolj. Danes sem dobila vabilo za zabavo in sem ostala brez idej. marja

Otilija  

član od: 30.11.2003

sporočila: 83

17. jul 2006 18:12

Mi smo podarili bone potovalne agencije (veljavnost 1 leto). Obdarjenka je še nekaj dodala, ter nam nato poslala pozdrave z izleta, ki si ga je sama izbrala. Lahko bi šla tudi v zdravilišče ali na dopust. Otilija

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

17. jul 2006 19:16

Marja, kaj pa, če bi prijateljico povabila na izlet? riba-ribica

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

17. jul 2006 20:00

Mi smo s prijatelji skupaj vrgli denar in prijatelja poslali na kratek dopust v Francijo, kar si je že dolgo želel in nikoli ni imel za to denarja.Sam je izdral destinacijo, je pa izbral teden dni potepanja po provansi in nam prinesel v zahvalo najbolj smrdeč sir, ki ga je tam na itletu našel, hehe Mi pa ne bodi len, smo ga v veseli družbi seveda s prijateljem pojedli. Prijateljici, ki je vdova in ima težave z revmo, pa smo podarili vikend paket v toplicah, ki si jih sama dogovori z agencijo. Seveda pa je lažje izbrati nekaj osebi, ki jo dobro poznaš. Predlagam, da kupiš sodček ( 10 litrov) iz rostfraja in noter natočiš kakšno dobro vino. Tudi če slavljenec ne pije, bo imel vinčeka za pogostitev prijateljev. Pa še zavij ga v veliko pentljo in kako čestitko zraven priveži, tako malo hudomušno. To je samo ideja... Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti